HPC2C221M
KOA Speer Electronics, Inc.
Prodotto No:
HPC2C221M
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Ceramic
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.906" L (5.00mm x 23.00mm)
Temperature Coefficient -700/ -1800ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 220 Ohms
Series HPC
Power (Watts) 2W