HPC4C103K
KOA Speer Electronics, Inc.
Prodotto No:
HPC4C103K
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Ceramic
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.315" Dia x 1.496" L (8.00mm x 38.00mm)
Temperature Coefficient -900/ -1900ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 10 kOhms
Series HPC
Power (Watts) 4W