HPR0504704Z50
NexTek
Prodotto No:
HPR0504704Z50
Produttore:
NexTek
Descrizione:
HIGH-CURRENT FEEDTHROUGH FILTER,
In magazzino : 10
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Series HPR050
Package / Case Axial - Threaded Terminals
Mfr NexTek
Values C = 0.47µF
Voltage - Rated 500V
Package Bag
Mounting Type Bolt Mount
Size / Dimension 0.940" Dia x 2.170" L (23.88mm x 55.12mm)
Product Status Active
Current 50 A