HR705-4PL-12VDC
Kacon
Prodotto No:
HR705-4PL-12VDC
Produttore:
Kacon
Descrizione:
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 12V
In magazzino : 59
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 55°C
Switching Voltage 250VAC, 125VDC - Max
Contact Rating (Current) 3 A
Termination Style Plug In
Coil Current 75 mA
Mounting Type Socketable
Product Status Active
Must Release Voltage -
Contact Form 4PDT (4 Form C)
Seal Rating -
Relay Type General Purpose
Coil Insulation -
Series HR705
Operate Time 20 ms
Mfr Kacon
Contact Material Silver (Ag), Gold (Au)
Coil Voltage 12VDC