HR705-4PLC-24VAC
Kacon
Prodotto No:
HR705-4PLC-24VAC
Descrizione:
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 24V
In magazzino : 4
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 55°C
Switching Voltage 250VAC, 125VDC - Max
Contact Rating (Current) 3 A
Termination Style Plug In
Coil Current 37.5 mA
Mounting Type Socketable
Product Status Active
Must Release Voltage -
Contact Form 4PDT (4 Form C)
Coil Insulation -
Series HR705
Operate Time 20 ms
Mfr Kacon
Contact Material Silver (Ag), Gold (Au)
Coil Voltage 24VAC