HSDL-9100-024
Broadcom Limited
Prodotto No:
HSDL-9100-024
Produttore:
Broadcom Limited
Descrizione:
IC PROX SENSOR ANLG OUT REFL SMD
In magazzino : 14985
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Collector (Ic) (Max) 100 mA
Response Time 6µs, 6µs
Sensing Distance 0.197" (5mm)
Output Type Photodiode
Sensing Method Reflective
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Series -
Package / Case 4-SMD
Mfr Broadcom Limited
Package Tape & Reel (TR)
Current - DC Forward (If) (Max) 100 mA