Casa / Oscillators / HSM93-020.0M
minImg
HSM93-020.0M
Connor Winfield
Prodotto No:
HSM93-020.0M
Produttore:
Connor Winfield
Descrizione:
XTAL OSC XO 20.0000MHZ HCMOS SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability ±100ppm
Current - Supply (Max) -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.295" L x 0.197" W (7.50mm x 5.00mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series HSM9
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 5V
Output HCMOS
Mfr Connor Winfield
Base Resonator Crystal
Frequency 20 MHz