HSTT75-48-CQ
Panduit Corp
Prodotto No:
HSTT75-48-CQ
Descrizione:
HEATSHRINK 3/4" X 4' BLACK
Guida per l'utente
Inner Diameter - Recovered 0.375" (9.53mm)
Shrink Temperature 90°C
Operating Temperature -55°C ~ 135°C
Storage/Refrigeration Temperature -
Color Black
Recovered Wall Thickness 0.030" (0.76mm)
Material Polyolefin (PO), Irradiated
Product Status Obsolete
Series HSTT
Shrinkage Ratio 2 to 1
Type Tubing, Flexible
Length 4.00' (1.22m)
Shelf Life Start -
Inner Diameter - Supplied 0.750" (19.05mm)