HV732HRTTE6493F
KOA Speer Electronics, Inc.
Prodotto No:
HV732HRTTE6493F
Pacchetto:
2010
Descrizione:
RES 649K OHM 1% 1/2W 2010
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Ratings -
Resistance 649 kOhms
Series HV73-RT
Power (Watts) 0.5W, 1/2W