HV733ARTTE6803D
KOA Speer Electronics, Inc.
Prodotto No:
HV733ARTTE6803D
Descrizione:
RES 680K OHM 0.5% 1W 2512
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings -
Resistance 680 kOhms
Series HV73-RT
Power (Watts) 1W