HVA08FA100M
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
HVA08FA100M
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 100M OHM 1% 0.8W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 125°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.118" Dia x 0.335" L (3.00mm x 8.50mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 100 MOhms
Series HVA
Power (Watts) 0.8W