HVCB1206BDD30K0
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
HVCB1206BDD30K0
Pacchetto:
1206
Descrizione:
RES 30K OHM 0.1% 1/3W 1206
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Resistance 30 kOhms
Series HVC
Power (Watts) 0.333W, 1/3W