HVCB2010JKC10M0
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
HVCB2010JKC10M0
Pacchetto:
2010
Descrizione:
RES 10M OHM 5% 1W 2010
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.030" (0.76mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Resistance 10 MOhms
Series HVC
Power (Watts) 1W