HVG-150-30A
MEAN WELL USA Inc.
Prodotto No:
HVG-150-30A
Produttore:
MEAN WELL USA Inc.
Descrizione:
LED DRVR CC/CV AC/DC 27-33V 5A
In magazzino : 12
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Voltage - Input (Max) 528VAC
Termination Style Wire Leads
Voltage - Isolation 3.75 kV
Approval Agency cURus
Topology AC DC Converter
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 8.70" L x 2.68" W x 1.53" H (221.0mm x 68.0mm x 38.8mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 5A
Ratings IP65
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 180VAC
Series HVG-150 (150W)
Power (Watts) 150 W
Type Constant Current, Voltage
Efficiency 91%
Voltage - Output 27 ~ 33V