HVLR2505F200MK9
RESI
Prodotto No:
HVLR2505F200MK9
Descrizione:
RES 200M OHM 1% 1.2W AXIAL
In magazzino : 200
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.197" Dia x 1.000" L (5.00mm x 25.40mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 200 MOhms
Series HVLR
Power (Watts) 1.2W