HVS2512-10KL8
Riedon
Prodotto No:
HVS2512-10KL8
Pacchetto:
2512
Descrizione:
RES SMD 10K OHM 20% 1W 2512
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)
Tolerance ±20%
Size / Dimension 0.249" L x 0.138" W (6.30mm x 3.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Resistance 10 kOhms
Series HVS
Power (Watts) 1W