HZM27FATL-E
Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
HZM27FATL-E
Pacchetto:
5-MPAK
Descrizione:
TVS DIODE 21VWM MPAK5
In magazzino : 73
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Current - Peak Pulse (10/1000µs) -
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency 27pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) 25.1V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse -
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 5-MPAK
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp -
Package / Case SC-74A, SOT-753
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 21V