Casa / FIFOs Memory / IDT72V7230L15BBGI
minImg
IDT72V7230L15BBGI
Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
IDT72V7230L15BBGI
Pacchetto:
256-PBGA (17x17)
Descrizione:
IC FIFO SYNC 512X72 10NS 256BGA
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
FWFT Support Yes
Retransmit Capability Yes
Current - Supply (Max) 75mA
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 256-PBGA (17x17)
Bus Directional Uni-Directional
Series 72V
Function Synchronous
Access Time 10ns
Data Rate 66.7MHz
Memory Size 36K (512 x 72)
Package / Case 256-BGA
Programmable Flags Support Yes
Expansion Type Depth, Width
Voltage - Supply 3.15 V ~ 3.45 V