J1512CF24VAC1.2D
CIT Relay and Switch
Prodotto No:
J1512CF24VAC1.2D
Descrizione:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 20A 24V
In magazzino : 176
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Switching Voltage 300VAC - Max
Contact Rating (Current) 20 A
Termination Style Plug In
Coil Current 130.4 mA
Mounting Type Chassis Mount
Coil Resistance 184 Ohms
Product Status Active
Must Release Voltage 7.2 VAC
Coil Voltage 24VAC
Must Operate Voltage 19.2 VAC