J1524CF24VAC
CIT Relay and Switch
Prodotto No:
J1524CF24VAC
Descrizione:
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 24V
In magazzino : 192
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Switching Voltage 300VAC - Max
Contact Rating (Current) 10 A
Termination Style Plug In
Coil Current 130.4 mA
Mounting Type Chassis Mount
Coil Resistance 184 Ohms
Product Status Active
Must Release Voltage 7.2 VAC
Contact Form 4PDT (4 Form C)
Coil Insulation -
Series J152
Coil Voltage 24VAC
Must Operate Voltage 19.2 VAC