J50C-6000-2585
Brady Corporation
Prodotto No:
J50C-6000-2585
Produttore:
Brady Corporation
Descrizione:
J50C-6000-2585 (6.00"W X 100 FT)
Guida per l'utente
Printer Name J4000, J5000, J40-CMY, J50-CMYK
Applications General
Product Status Active
Series Brady®
For Use With/Related Products Ink Jet Printer
Length 1.197" (30.40mm)
Mfr Brady Corporation
Material - Body Polypropylene
Package Bulk
Label Type Continuous
Width 6.000" (152.40mm)