J7MC-3R-20
Omron Automation and Safety
Prodotto No:
J7MC-3R-20
Descrizione:
CIR BRKR MAGN 20A 690VAC ROTARY
Guida per l'utente
Actuator Type Rotary
Approval Agency CCC, CSA, UL
Current Rating (Amps) 20A
Mounting Type DIN Rail
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series J7MC
Voltage Rating - AC 690 V