JAC-10-223
Cosel USA, Inc.
Prodotto No:
JAC-10-223
Produttore:
Cosel USA, Inc.
Descrizione:
LINE FILTER 500VAC 10A CHASSIS
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Configuration Two Stage
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Terminal Block
Approval Agency cURus, VDE
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Inductance -
Series JAC
Mfr Cosel USA, Inc.
Filter Type Three Phase (Wye)
Package Box
Voltage - Rated AC 500V
Current 10 A