JP75SBC50R-L
Panduit Corp
Prodotto No:
JP75SBC50R-L
Produttore:
Panduit Corp
Descrizione:
CBL SUPPORT J-HOOK WHITE BEAM
Guida per l'utente
Color White
Panel Hole Size -
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6; Steel
Mounting Type Beam Mount, Fastener
Material Flammability Rating -
Product Status Obsolete
Type Attributes -
Screw Size -
Series Stronghold™, J-Pro™
Type Support, J-Hook
Panel Thickness -
Length 3.960" (100.58mm)
Mfr Panduit Corp
Height 5.520" (140.21mm)
Features 360° Rotation, Slotted for Tak-Ty® Cable
Bundle Center to Mounting Center -
Package Bulk
Width 1.160" (29.46mm)
Material Thickness -
Adhesive -
Opening Size 0.750" (19.05mm)