JR25WCC-16
Hirose Electric Co Ltd
Prodotto No:
JR25WCC-16
Descrizione:
CONN CABLE CLAMP SZ25 BLACK M28
Guida per l'utente
Cable Opening 0.630" (16.00mm)
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Color Black
Material Aluminum Alloy, Brass, Zinc Alloy
Thread Size M28x0.75
Shielding -
Material Flammability Rating -
Product Status Obsolete
Diameter - Outside 1.220" (30.99mm)