K21KAC-P14LCC0-600S
ODU
Prodotto No:
K21KAC-P14LCC0-600S
Guida per l'utente
Cable Opening 0.217" ~ 0.236" (5.50mm ~ 6.00mm)
Backshell Material, Plating Brass, Chrome over Nickel
Insert Material Polyetheretherketone (PEEK)
Ingress Protection IP68 - Dust Tight, Waterproof
Voltage Rating -
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 4A
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 120°C