K21KAC-P14LCC0-700S
ODU
Prodotto No:
K21KAC-P14LCC0-700S
Guida per l'utente
Cable Opening 0.256" ~ 0.276" (6.50mm ~ 7.00mm)
Backshell Material, Plating Brass, Chrome over Nickel
Insert Material Polyetheretherketone (PEEK)
Ingress Protection IP68 - Dust Tight, Waterproof
Voltage Rating -
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 4A
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 120°C