KNA32050-W3
KYOCERA AVX
Prodotto No:
KNA32050-W3
Produttore:
KYOCERA AVX
Descrizione:
FILTER LC 115PF 50MHZ SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Attenuation Value 20dB @ 350MHz ~ 850MHz
Filter Order -
Applications Data Lines for Mobile Devices
Center / Cutoff Frequency 50MHz (Cutoff)
Values C = 115pF
Voltage - Rated 25V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Obsolete
ESD Protection No
Series KNA, Kyocera
Type Low Pass
Package / Case 1206 (3216 Metric), Array, 10 PC Pad
Technology LC
Mfr KYOCERA AVX
Height 0.033" (0.85mm)
Package Tape & Reel (TR)
Resistance - Channel (Ohms) -
Current 100 mA