Casa / Battery Packs / KR-1100AAUF2X3
minImg
KR-1100AAUF2X3
Panasonic - BSG
Prodotto No:
KR-1100AAUF2X3
Produttore:
Panasonic - BSG
Descrizione:
BATTERY PACK NICAD 7.2V AA
Guida per l'utente
Termination Style Solder Tab
Number of Cells 6
Battery Cell Size AA
Voltage - Rated 7.2 V
Size / Dimension 1.65" L x 1.10" W x 1.96" H (42.0mm x 28.0mm x 49.8mm)