Casa / Battery Packs / KR-1100AAUF2X4
minImg
KR-1100AAUF2X4
Panasonic - BSG
Prodotto No:
KR-1100AAUF2X4
Produttore:
Panasonic - BSG
Descrizione:
BATTERY PACK NICAD 9.6V AA
Guida per l'utente
Termination Style Solder Tab
Number of Cells 8
Battery Cell Size AA
Voltage - Rated 9.6 V
Size / Dimension 2.20" L x 1.10" W x 1.96" H (56.0mm x 28.0mm x 49.8mm)