Casa / Ceramic Capacitors / KRM31KR72A225KH01L
minImg
KRM31KR72A225KH01L
Murata Electronics
Prodotto No:
KRM31KR72A225KH01L
Produttore:
Murata Electronics
Descrizione:
CAP CER MLCC
In magazzino : 995
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.114" (2.90mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.146" L x 0.073" W (3.70mm x 1.85mm)
Temperature Coefficient X7R
Product Status Active
Ratings -
Series KRM
Package / Case SMD, J-Lead
Thickness (Max) -
Mfr Murata Electronics
Capacitance 2.2 µF