Casa / Ceramic Capacitors / KRM55WR71E686MH01K
minImg
KRM55WR71E686MH01K
Murata Electronics
Prodotto No:
KRM55WR71E686MH01K
Produttore:
Murata Electronics
Descrizione:
CAP CER 68UF 25V X7R SMD
In magazzino : 2626
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Boardflex Sensitive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.240" L x 0.209" W (6.10mm x 5.30mm)
Temperature Coefficient X7R
Product Status Active
Ratings -
Series KRM
Package / Case Stacked SMD, 2 J-Lead
Thickness (Max) 0.264" (6.70mm)
Mfr Murata Electronics
Capacitance 68 µF