Casa / Oscillators / KV7050B20.0000C3GD00
minImg
KV7050B20.0000C3GD00
KYOCERA AVX
Prodotto No:
KV7050B20.0000C3GD00
Produttore:
KYOCERA AVX
Descrizione:
XTAL OSC VCXO 20.0000MHZ CMOS
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10mA
Absolute Pull Range (APR) ±100ppm
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 15mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series KV7050B-C3
Function Enable/Disable
Type VCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Mfr KYOCERA AVX
Base Resonator Crystal
Frequency 20 MHz