Casa / White LED Lighting / L130-2780001400001
minImg
L130-2780001400001
Lumileds
Prodotto No:
L130-2780001400001
Produttore:
Lumileds
Pacchetto:
3014
Descrizione:
LED LUXEON WARM WHITE 2700K 2SMD
In magazzino : 30
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Viewing Angle -
Color White, Warm
Height - Seated (Max) 0.033" (0.83mm)
Current - Max 100mA
CRI (Color Rendering Index) 80
Current - Test 60mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.114" L x 0.055" W (2.90mm x 1.40mm)
Lumens/Watt @ Current - Test 113 lm/W
Thermal Resistance of Package 35°C/W
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 3014
Series LUXEON 3014
Package / Case 1206 (3014 Metric)
Mfr Lumileds
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 3.1V
Flux @ 85°C, Current - Test -
Package Tape & Reel (TR)
Flux @ 25°C, Current - Test 21lm (Typ)