Casa / White LED Lighting / L130-2780003000X26
minImg
L130-2780003000X26
Lumileds
Prodotto No:
L130-2780003000X26
Pacchetto:
1212
Descrizione:
WARM-WHITE 3030 2D SQUARE LES 80
Color White, Warm
Height - Seated (Max) 0.030" (0.76mm)
Current - Max 240mA
CRI (Color Rendering Index) 80
Current - Test 120mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Lumens/Watt @ Current - Test 158 lm/W
Thermal Resistance of Package 12°C/W
Product Status Active
Supplier Device Package 1212
Series LUXEON 3030 2D Line
Package / Case 1212 (3030 Metric)
Mfr Lumileds
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 6V
Flux @ 85°C, Current - Test -
Package Tape & Reel (TR)
Flux @ 25°C, Current - Test 114lm (Typ)