Casa / White LED Lighting / L130-6590HA30000B5
minImg
L130-6590HA30000B5
Lumileds
Prodotto No:
L130-6590HA30000B5
Pacchetto:
1212
Descrizione:
3SDCM BINS (P, Q, X, Y)
Guida per l'utente
Viewing Angle 110°
Color White, Cool
Height - Seated (Max) 0.030" (0.76mm)
Current - Max 480mA
CRI (Color Rendering Index) 90
Current - Test 65mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Lumens/Watt @ Current - Test 176 lm/W
Thermal Resistance of Package 10°C/W
Product Status Active
Supplier Device Package 1212
Series LUXEON SunPlus 3030
Package / Case 1212 (3030 Metric)
Mfr Lumileds
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2.7V
Flux @ 85°C, Current - Test -
Package Tape & Reel (TR)
Flux @ 25°C, Current - Test 31lm (Typ)