L16PLR10JREDRED
E-Switch
Prodotto No:
L16PLR10JREDRED
Produttore:
E-Switch
Descrizione:
LED PANEL INDICATOR RED 12V
Guida per l'utente
Lens Transparency Clear
Ingress Protection -
Termination Style -
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.63" (16.00mm)
Millicandela Rating -
Product Status Active
Lamp Color Red
Ratings DC
Lens Style Round with Flat Top
Series L16
Type LED
Voltage 12V
Mfr E-Switch
Features -
Lens Color Colorless
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current -
Lens Size 18.00mm Dia