L177SDCG37S
Amphenol ICC (Commercial Products)
Prodotto No:
L177SDCG37S
Descrizione:
CONN D-SUB RCPT 37POS SLDR CUP
Ingress Protection -
Voltage Rating 250V
Current Rating (Amps) 3A
Product Status Active
Wire Gauge -
Backset Spacing -
Mfr Amphenol ICC (Commercial Products)
Contact Material Phosphor Bronze
Connector Type Receptacle, Female Sockets
Features -
Shell Size, Connector Layout 4 (DC, C)
Operating Temperature -55°C ~ 125°C