L2C2-40901208E1500
Lumileds
Prodotto No:
L2C2-40901208E1500
Descrizione:
LED COB LUXEON WHT RECT 4000K
In magazzino : 77
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Lens Type Flat
Light Emitting Surface (LES) 15.00mm Dia
Configuration Rectangle
Viewing Angle 115°
Color White, Neutral
Current - Test 900mA
Current - Max 1.8A
CRI (Color Rendering Index) 90
Size / Dimension 20.00mm L x 24.00mm W
Lumens/Watt @ Current - Test 120 lm/W
Product Status Obsolete
Wavelength -
Luminous Flux @ Current/Temperature 3767lm (Typ)
Series LUXEON CoB Core Range
Temperature - Test 85°C
Type Chip On Board (COB)
Mfr Lumileds
Height 1.50mm
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 35V