L2C5-30901205F13P0
Lumileds
Prodotto No:
L2C5-30901205F13P0
Descrizione:
LED COB LUXEON WHT RECT 3000K
Guida per l'utente
Lens Type Flat
Light Emitting Surface (LES) 13.00mm Dia
Color White, Warm
Current - Test 600mA
Current - Max 1.2A
CRI (Color Rendering Index) 90
Size / Dimension 24.00mm L x 20.00mm W
Lumens/Watt @ Current - Test 128 lm/W
Product Status Active
Wavelength -
Luminous Flux @ Current/Temperature 2681lm (Typ)
Series LUXEON CoB Core Range PW
Temperature - Test 85°C
Type Chip On Board (COB)
Mfr Lumileds
Height 1.50mm
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 35V