LA070URD30LI0450
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
LA070URD30LI0450
Descrizione:
FUSE SQUARE 450A 700VAC RECT
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Melting I²t 26
Approval Agency UR
Current Rating (Amps) 450A
Mounting Type Bolt Mount
Size / Dimension 5.850" L x 1.575" W x 1.575" H (148.60mm x 40.00mm x 40.00mm)
Package / Case Rectangular, Blade
Voltage Rating - AC 700 VAC