LA070URD33LI0700
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
LA070URD33LI0700
Descrizione:
FUSE SQUARE 700A 700VAC RECT
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Melting I²t 55
Approval Agency UR
Current Rating (Amps) 700A
Mounting Type Bolt Mount
Size / Dimension 1.874" L x 2.933" W x 3.169" H (47.60mm x 74.50mm x 80.50mm)
Package / Case Rectangular, Blade
Voltage Rating - AC 700 VAC