LA110URD72LI0700
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
LA110URD72LI0700
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
FUSE SQUARE 700A 1.1KVAC RECT
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Melting I²t 145
Applications Electrical, Industrial
Response Time Fast Blow
Approval Agency UR
Current Rating (Amps) 700A
Fuse Type Square
Breaking Capacity @ Rated Voltage 100kA
Mounting Type Bolt Mount
Size / Dimension 2.854" L x 2.362" W x 2.560" H (72.50mm x 60.00mm x 65.03mm)