LAL03T102K
Taiyo Yuden
Prodotto No:
LAL03T102K
Descrizione:
FIXED IND 1MH 40MA 33 OHM TH
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 796 kHz
Q @ Freq 50 @ 796kHz
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 40 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.102" Dia x 0.276" L (2.60mm x 7.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 33Ohm Max
Inductance 1 mH
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 1.4MHz