LAL03TA561K
Taiyo Yuden
Prodotto No:
LAL03TA561K
Produttore:
Taiyo Yuden
Descrizione:
FIXED IND 560UH 50MA 26 OHM TH
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 796 kHz
Q @ Freq 50 @ 796kHz
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 50 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.102" Dia x 0.276" L (2.60mm x 7.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 26Ohm Max
Inductance 560 µH
Series LA, L Type
Type -
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 2.1MHz