LAL04KB2R2M
Taiyo Yuden
Prodotto No:
LAL04KB2R2M
Produttore:
Taiyo Yuden
Descrizione:
FIXED IND 2.2UH 750MA 280MOHM TH
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.96 MHz
Q @ Freq 55 @ 7.96MHz
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 750 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.157" Dia x 0.386" L (4.00mm x 9.80mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 280mOhm Max
Inductance 2.2 µH
Series LA, L Type
Type -
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 110MHz