LAL04SK331K
Taiyo Yuden
Prodotto No:
LAL04SK331K
Produttore:
Taiyo Yuden
Descrizione:
FIXED IND 330UH 137MA 6.4 OHM TH
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 796 kHz
Q @ Freq 65 @ 796kHz
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 137 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.157" Dia x 0.386" L (4.00mm x 9.80mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 6.4Ohm Max
Inductance 330 µH
Series LA, L Type
Type -
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 2.6MHz