LB01GW01-5F24-JF
NKK Switches
Prodotto No:
LB01GW01-5F24-JF
Produttore:
NKK Switches
Descrizione:
IND PB ILLUM SQ GRAY GREEN 24V
Guida per l'utente
Lens Transparency Clear
Ingress Protection -
Termination Style Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.64" (16.26mm)
Millicandela Rating -
Product Status Active
Lamp Color Green
Ratings AC
Lens Style Square with Flat Top
Series LB
Type LED
Voltage 24V
Mfr NKK Switches
Features -
Lens Color Green
Wavelength - Peak -
Package Box
Panel Cutout Shape Round
Current 13mA
Lens Size 13.20mm