LB03KW01-5C12-JB
NKK Switches
Prodotto No:
LB03KW01-5C12-JB
Descrizione:
LED PANEL INDICATOR RED 12V
In magazzino : 5
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Termination Style Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.88" x 0.64" (22.35mm x 16.26mm)
Millicandela Rating -
Product Status Active
Lamp Color Red
Ratings DC
Lens Style Rectangle with Flat Top
Series LB
Type LED
Voltage 12V
Mfr NKK Switches
Features -
Lens Color Red
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Rectangle
Current 26mA
Lens Size 19.40mm x 13.20mm