LB3218T150MV
Taiyo Yuden
Prodotto No:
LB3218T150MV
Produttore:
Taiyo Yuden
Pacchetto:
1207
Descrizione:
FIXED IND 15UH 300MA 416MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 300 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.071" W (3.20mm x 1.80mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package 1207
Ratings -
DC Resistance (DCR) 416mOhm Max
Inductance 15 µH
Series LB
Type Wirewound
Package / Case 1207 (3218 Metric)
Frequency - Self Resonant 25MHz